Król Bul

„KRÓL BUL”

spektakl z muzyką graną na żywo występują: Julian Kuczyński – Król; Agnieszka Leśna – Król Teść, Kucharz; Monika Nowicka – Doradca, Dentysta, Czarnoksiężnik; akompaniament: Mateusz Urbaniak – pianino; przedstawienie dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym czas trwania spektaklu 40 min Barwne przedstawienie muzyczne inspirowane słuchowiskiem „Król Bul”. To jeden z najzabawniejszych granych przez nas spektakli – zarówno starsi i młodsi z pewnością nie powstrzymają się od śmiechu! „Król Bul” to także pouczająca… Read more »


Szelmostwa Lisa Witalisa

„Szelmostwa Lisa Witalisa”

Opieka reżyserska: Łukasz Chrzuszcz Scenografia: Katarzyna Guzik Występują: Joanna Bręczewska Karol Sławek Michał Surma przedstawienie dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym czas trwania: 45 min Spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na podstawie bajki „Szelmostwa Lisa Witalisa” Jana Brzechwy, przygotowany przez studentów Studia Aktorskiego STA w Poznaniu. Na podstawie bajki Jana Brzechwy – opowieść o chytrym lisie i grupie zwierząt ślepo zapatrzonych w swojego rudego sąsiada. Przebiegły lis wykorzystuje… Read more »


Witaminki

„WITAMINKI”

spektakl z muzyką graną na żywo występują: Magda Małysz, Piotr Jaraszkiewicz – balafon, instrumenty perkusyjne, czas trwania: 30 min spektakl dla dzieci w wieku żłobkowym Interaktywne przedstawienie teatralne stworzone specjalnie dla najmłodszych – stąd niewiele dialogów, mnóstwo gestów, duże rekwizyty, kolorowa i przyciągająca uwagą scenografia. Poprzez wspólną zabawę uczymy się nazywać oraz odróżniać od siebie owoce i warzywa. Podczas tego spotkania dzieci na pewno się z nimi zaprzyjaźnią i tym chętniej będą do nich… Read more »


Ognik i choinkowe marzenie

„OGNIK I CHOINKOWE MARZENIE”

spektakl z muzyką graną n a żywo występują: Katarzyna Kłosowska – ognik, Agnieszka Leśna – choinka, Mateusz Urbaniak – piano; przedstawienie dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym czas trwania spektaklu- 40 min Spektakl autorski o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Opowieść z morałem, która choć na chwilę odwróci dzieci od upominkowego szaleństwa, by pokazać i uświadomić im czym jest magia Świąt Bożego Narodzenia, o której w tym czasie tak głośno? Czy… Read more »


Bałwanek-Gałganek i przyjaciele

„BAŁWANEK GAŁGANEK”

spektakl z muzyką graną na żywo przedstawienia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym Wiosna, lato, jesień zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień, zima, wiosna, lato, jesień,… Read more »