Mały Frycek opowiada o muzyce

Mały Frycek opowiada o muzyce

spektakl z muzyką na żywo występują: Monika Nowicka – nauczyciel, Katarzyna Hatłas – lalki, Mateusz Urbaniak – piano, dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym czas trwania: 30 min Spektakl lalkowy opowiadający o przygodzie dwóch zabawnych myszy, które postanowiły zamieszkać w pewnym niezwykłym fortepianie… Postaci, które spotykają uczą ich wiary w siebie i własne marzenia. Historii towarzyszą najpiękniejsze utwory, którymi Fryderyk Chopin podbijał serca publiczności podczas swoich koncertów. Co chcemy… Read more »


Tymoteusz i Psiuńcio

„Tymoteusz i Psiuńcio”

występują: Katarzyna Hatłas, Malwina Paszek – lira korbowa, śpiew; przedstawienia dla dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i wczesnoszkolnym czas trwania: 35 min Pluszowe ciepło, przyjaźń i radość –  cykl bajek o misiu Tymoteuszu  to propozycja dla głównie dla najmłodszych dzieci –  żłobkowych i przedszkolnych. Za każdym razem spotkamy wesołe postaci, usłyszymy zabawne dialogi, które rozbawią małych widzów, a magiczna przestrzeń teatru z miejsca zyska sympatię najmłodszych. ” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]


Jacek i Agatka

„JACEK i AGATKA”- cykl bajek okolicznościowych

występują: Katarzyna Hatłas, Malwina Paszek – lira korbowa, śpiew; czas trwania: 40 min przedstawienie dla dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i wczesnoszkolnym Czy ktoś pamięta przygody Jacka i Agatki? To właśnie Oni mogą odwiedzić Was przy okazji najważniejszych świąt i uroczystości obchodzonych w przedszkolu, żłobku i szkole. Jacek i Agatka wprowadzą dzieci w barwny świat kształtów i kolorów, alfabetu oraz liczb, zapoznają z gatunkami zwierząt i roślin. Ten cykl… Read more »


Jaś i Małgosia

„JAŚ I MAŁGOSIA”

występują: Katarzyna Hatłas, Malwina Paszek – lira korbowa, śpiew; czas trwania: 40 min Spektakl dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Nasz teatr dla dzieci przygotował klasyczną opowieść o Jasiu i Małgosi w nowej aranżacji. Chcemy pobudzać wyobraźnię naszych widzów, dlatego tym razem historię przygód najsłynniejszego rodzeństwa opowiemy za pomocą niezwykle lubianych przez najmłodszych marionetek sycylijskich. Co chcemy przekazać? Baśń niesie ze sobą wiele ważnych morałów – uczy współpracy i wzajemnego wspierania się… Read more »