Teatr dla dzieci

Nasz teatr dla dzieci to połączenie świetnej zabawy z wielopoziomowym rozwojem. Wystawiane przez nas spektakle pozwalają zwiększyć u najmłodszych aktywność kulturalną, a także doskonalić ich umiejętności kreatywnego myślenia i działania. Ponadto, widzowie mogą rozwijać posiadane talenty, podnosić kulturę słowa, a nawet wykształcać sobie poczucie artystycznego gustu.

Swoje przedstawienia dla dzieci tworzymy i odgrywamy z prawdziwego zamiłowania, co z pewnością przekłada się na jakość naszej pracy. Wiemy, że młoda publiczność bywa wymagająca, dlatego spektakle przygotowujemy w innowacyjnej formie, dzięki czemu są one ciekawe i absorbujące.

to nasz cel!


 Jak pracujemy?

W swojej twórczości kreatywnie łączymy taniec, film, muzykę i teatr dla dzieci. To wszystko znajdziecie w naszym projekcie, który ma na celu edukowanie małych widzów i kształtowanie w nich świadomości sztuki oraz umiejętności aktywnego jej odbioru. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje związane z prowadzeniem edukacji muzycznej i teatralnej dla dzieci w kulturalno-oświatowych instytucjach.

Cel?

Niejednokrotnie kultura i sztuka kojarzy się najmłodszym z uciążliwym obowiązkiem i nudą. Nasza nowatorska edukacja muzyczna dla dzieci przełamuje ten stereotyp, pozwalając maluchom uczyć się poprzez doskonałą zabawę. Kulturka to zespół pasjonatów i profesjonalistów, którzy w swoją pracę wkładają wiele zaangażowania i serca. Nasi aktorzy, tancerze i muzycy, prowadzący koncerty edukacyjne, zapoznają dzieci z wielorakimi gatunkami muzycznymi, także przez interakcję artystów z publicznością.

Dla kogo gramy?

Organizujemy nie tylko przedstawienia dla dzieci, ale także pasjonujące i rozwijające zajęcia edukacyjno-muzyczne dla uczestników w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki 10 spotkaniom z naszymi młodymi widzami, edukujemy ich muzycznie oraz artystycznie. Nie musicie Państwo się do nas fatygować, to my odwiedzamy naszych młodych widzów i zapraszamy ich w niesamowitą podróż artystyczną, dzięki której poznają obce kultury, zagoszczą w operze, teatrze oraz sali koncertowej.

Jak gramy?

Z naszymi widzami spotykamy się raz w miesiącu od września do czerwca. Czas spotkania to 30 minutowe koncerty dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas I-III szkół podstawowych oraz 45 minutowe lekcje z żywym słowem i żywą muzyką dla uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Repertuar prezentowany w naszej ofercie podany jest w kolejności przypadkowej. Po nawiązaniu z nami współpracy otrzymają Państwo szczegółowy harmonogram spotkań, w którym ustalone będą daty oraz temat realizowany w danym miesiącu.

 


Skontaktuj się z nami.

 

nasz teatr dla dzieci jest również na...