Przedstawienia muzyczne i teatralne dla dzieci?

Tak, ponieważ dzieci bardzo to lubią. Historie, emocje, zabawę, śmiech, a w tym naukę, która buduje i rozwija ich światopogląd.

Po co?

Uczymy słuchania, oglądania, postrzegania, dobrej zabawy i pomagamy Wam – pedagogom i rodzicom w realizowaniu ścieżki rozwoju artystycznego młodych widzów. 

Przyjeżdżamy do Was!

Od 8 lat tworzymy przedstawienia muzyczne i teatralne dla dzieci i młodzieży. Organizujemy ich miesięcznie około 140. Działamy w formie objazdowej – docieramy z kulturą, sztuką do placówek oświatowych i instytucji kultury.


 Jak pracujemy?

Sami tworzymy autorskie scenariusze, aranżacje muzyczne i plastyczne. Współpracujemy z zawodowymi rekwizytorami, plastykami, muzykami, muzykami poznańskich uczelni, aktorami poznańskich teatrów, tancerzami, pedagogami i animatorami. Działania cykliczne w szkołach, przedszkolach i instytucjach kultury w całej Polsce realizujemy każdego roku od września do czerwca. W tym czasie powstaje 10 zróżnicowanych tematycznie przedstawień edukacyjno-muzycznych. 

Cel?

Niejednokrotnie kultura i sztuka kojarzy się najmłodszym z uciążliwym obowiązkiem i nudą. Nasz artystyczny kolektyw przełamuje ten stereotyp, pozwalając maluchom uczyć się poprzez doskonałą zabawę, a tym nieco starszym widzom poznawać sztukę i muzykę w przystępnych i ciekawych dla nich formach.  Kulturka to zespół profesjonalistów i pasjonatów, którzy w swoją pracę wkładają wiele zaangażowania i serca. Nasi aktorzy, tancerze i muzycy, prowadzący koncerty edukacyjne nie znaleźli się tutaj przypadkowo. Jesteśmy po to, aby zaciekawić i zadowolić, naszym zdaniem, najbardziej szczerą i wymagającą publiczność – DZIECI.

Forma?

Jeżeli masz pytania dotyczące wymiaru realizowanego cyklu, sposobu współpracy, chęci zrealizowania projektu indywidualnego, warsztatów, spektakli teatralnych, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub napisania do nas maila.

Zamówienia?

Wypełnij formularz znajdujący się w zakładce kontakt lub zadzwoń.


Skontaktuj się z nami.

 

nasz teatr dla dzieci jest również na...