To ważne dziecięce pojęcie znalazło też swoje uzasadnione miejsce w naszych realizacjach. Wiemy, że animowanie dzieci, czyli zachęcanie ich do działania, interakcja odgrywa dużą rolę w atrakcyjności, tego co im proponujemy. Chcemy tutaj wyjaśnić czym jest dla nas animacja w przedstawieniach teatralnych, czy spotkaniach muzycznych i jakiego typu interakcji możecie spodziewać się zapraszając nasz do siebie.

Animacje dla dzieci w województwie Wielkopolskim

Tworząc przedstawienia teatralne oraz audycje muzyczne pamiętamy o najważniejszym. Po co je tworzymy? Jakie ma być dla widza? Co chcemy powiedzieć? Jak już odpowiemy na to pytanie zastanawiamy się nad środkami artystycznymi oraz elementami animacji, które będą miały swoje uzasadnione miejsce w przedstawieniu. Dlatego musisz wiedzieć, że zaciekawimy oraz zaangażujemy Twoje dziecko, lecz animacja ruchowa będzie u nas wykorzystana tylko elementarnie.

Niektóre zagadnienia które podejmujemy, np. tematy związane z tańcem, pantomimą zawierają bardzo dużo elementów animacyjnych. Dlatego, jeżeli chcesz umilić jakieś wydarzenie w swojej placówce, swoim domu i wykorzystać coś co będzie wypełnione ruchem i interakcją, zadzwoń do nas. Będziemy mogli wtedy dopasować daną tematykę, określony tytuł, bajkę lub koncert i wzbogacić ją o elementy animacji ruchowej dla dzieci.