Spektakle teatralne świąteczne

Kontakt

Choinka – przystrojona. Prezenty – zapakowane. Mikołaj – już w drodze. To oznacza tylko jedno, rusza teatralne tournée Kulturki w wersji świątecznej. Gwiazdka to czas podarunków. Dlatego chcemy obdarować naszych widzów bożonarodzeniową radością.

Zapraszamy na spektakle o tematyce świątecznej w formie widowiska akrobatyczno-teatralnego lub spektaklu muzycznego.

Show must go… snow, czyli świąteczne widowiska akrobatyczno-teatralne

Święta są pełne magii! Mikołajowe sanie wzbijają się w powietrze, zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem, a nawet najbardziej zatwardziałe serca otwierają się przed innymi. Tę magię chcemy pokazać na scenie.

Żonglujemy, chodzimy na szczudłach, jeździmy na monocyklach, wspinamy się po drabinach, latamy pod sufit i rozpalamy świąteczny płomień, wprowadzając do spektaklu elementy pirotechniczne.

Razem z nami podróżują: elfy, anioły i dobre duchy, które dbają o świąteczną atmosferę. Nasze przedstawienia odwiedza także sam św. Mikołaj, rozdając najmłodszym widzom uśmiechy i drobne upominki.

Świąteczne show to zabawa dźwiękiem, światłem i muzyką. Spektakle organizujemy na zewnątrz lub w zamkniętych pomieszczeniach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem scenicznym oświetleniowym i nagłośnieniowym. W naszych przedstawieniach biorą udział zawodowi aktorzy, tancerze i akrobaci. Dużą rolę odgrywają kostiumy i akcesoria teatralne.

Poznaj nasze spektakle świąteczne:

Zimowe show to rozrywka, która łączy pokolenia. Z przyjemnością przeprowadzimy powitanie na szczudłach, powietrzny pokaz akrobatyczny, warsztaty z żonglerki, balansowanie i skakania. Stworzymy wspólnie wyjątkowe ozdoby świąteczne, które posłużą do udekorowania domów.

Zimowe spektakle muzyczne

Zrób miejsce dla ducha świąt! Wprowadzamy świąteczny klimat do przedszkoli, szkół, bibliotek i biur. Organizujemy bożonarodzeniowe spektakle muzyczne pełne dobrych słów i dźwięków dla instytucji publicznych, organizacji i prywatnych firm. Stawiamy na interaktywność i kontakt z publicznością.

Spektakle muzyczne są pełne liryki i świątecznej czułości. Niosą uniwersalne przesłanie – o tym, że warto wierzyć w dobro i w drugiego człowieka. Że prezenty to nie tylko upominki zapakowane w kolorowym papier, a najważniejsze czasem jest niedostępne dla oczu.

Zimowe spektakle teatralne – dla kogo?

Świąteczne spektakle Kulturki to eventy familijne. Na przedstawienia w gwiazdkowej odsłonie zapraszamy zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych widzów. Spektakle są skierowane do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz ich rodziców. Każdy odnajdzie w nich coś dla siebie – bo świąteczną radość najlepiej dzielić z tymi, na których najbardziej nam zależy.

Spektakle teatralne o tematyce świątecznej – gdzie organizujemy eventy?

Niech najpiękniejszy czas w roku trwa jak najdłużej! Organizujemy spektakle bożonarodzeniowe przez cały grudzień w Poznaniu i na terenie całej Polski

Zaproś nas do swojej szkoły lub firmy. Zrób świąteczną niespodziankę uczniom, pracownikom i ich rodzinom.

Hmm… potrzebujesz pomocy w wyborze
Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.
Zamów
Skontaktuj się z nami