Repertuar Teatr Objazdowy

Kontakt

Circus

Widowisko teatralne, które przeniesie Was do świata wyobraźni i rzeczy niemożliwych. Ale!

więcej

Dwie tancerki w kostiumach przedstawiają taniec polinezyjski

POLINEZJA - podróż na rajską wyspę

Zaczerpnęliśmy inspiracji z kultury wyspiarskiej i stworzyliśmy pełne słońca interaktywne przedstawienie taneczne, które przybliży nieco tamtejszą kulturę. Ruszajcie z nami w podróż na rajską wyspę!

więcej

Dbamy o świat

Zajrzyjcie z nami w różne zakątki naszej planety. Wsłuchajmy się w głos naszej pięknej, życiodajnej Ziemi - co w niej piszczy, gdzie ją boli i dlaczego.

więcej

Betty i Charleston

Kiedy myślimy o czymś bardzo, bardzo mocno tuż przed zaśnięciem, to mogą wydarzyć się niesamowite rzeczy... w świecie snów. Poznajcie muche Betty i jej marzenie!

więcej

Bas, piano i soprano

O! Opera! O! Operetka! Czy to oznacza, że usłyszymy dużo “O”? Prawdopodobnie tak, diwy operowe upodobały sobie za punkt honoru doprowadzenie do perfekcji wyśpiewanego “O”.

więcej

Klasyczny POP

To jest prawdziwy hit! Nuci go Pani w sklepie, poważny dżentelmen jadący na spotkanie i dozorca zamiatający ulicę. Na pytanie: znacie to?- z uśmiechem odpowiadamy: Oczywiście!

więcej

Akrobatyczne Psoty

Widzieliście to? Tego jeszcze nie było! Elfy Świętego Mikołaja robią salta, akrobatyczne sztuczki i nieprawdopodobne wygibasy.

więcej

Western Story

Dziś towarzyszyć nam będzie muzyka Country. Kapela już zaczęła zebrani ruszają w tany, a stojącym pod ścianą nóżka sama tupie w rytm piosenki. Czujecie to?

więcej

Festiwal Bałkański

Sympatyczna Mila zna okolicę jak własną kieszeń, ruszymy z nią w barwną podróż po mozaice kultur Bałkanów. Czy będzie głośna zabawa? Oczywiście - przecież to Festiwal Bałkański!

więcej

Tryk tryk na ratuszowej wieży

Skąd wzięło się trykanie w centrum miasta? Dlaczego codziennie, dokładnie o godzinie dwunastej w południe na wieży ratuszowej w Poznaniu, dwa małe koziołki trykają się rogami?

więcej

Rosa i flamenco

Zapraszamy w podróż z Rosą i jej towarzyszami, którzy zmierzają do Cante de ALicante, na najważniejszy festiwal FLAMENCO w roku! Kogo spotkają? I czy uda im się odnaleźć tajemniczą postać, której szukają? Ruszajcie z nami!

więcej

AnderSEN

To nie gadane baśnie, przy których niejeden zaśnie, lecz dziarsko humorem podszyte, historie w pudełku ukryte. Inspiracją był dla nas życiorys i twórczość Hansa Andersena.

więcej

Detektywka Odkrywka - Nadęta Europa

Detektywka Odkrywka została wynajęta do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie zaginięcia najdoskonalszego instrumentu dętego na świecie. Wejdźcie z nią w świat instrumentów. Z pewnością o tym śledztwie będzie głośno!

więcej

Rzecz o dudowniczym i szewczyku

To wesołe, interaktywne spotkanie zostało zainspirowane postacią prawdziwego dudowniczego, czyli budowniczego dud.

więcej

Nie wolno czy nie szybko?

Podróż pociągiem to tylko z pozoru temat tej opowieści. Nie dajcie się jednak zwieść - przy okazji tej podróży opowiemy Wam jak ważne w muzyce i życiu jest tempo. Przecież każdy z nas jest inny i w swój niepowtarzalny sposób wyjątkowy.

więcej

Kosmiczni turyści

Poznajcie przygody dwóch przyjaciółek, które podejmują się ważnej misji! A to wszystko za sprawą pewnej awarii w laboratorium szalonej profesor, która kosmos zna jak własną kieszeń.

więcej

O! Choinko

A teraz stop! Zatrzymujemy się! Oderwijmy się choć na chwilę od upominkowego szaleństwa i zadajmy sobie pytanie: Czym jest magia Świąt Bożego Narodzenia, o której w tym czasie tak głośno? Czy każdy z nas ją dostrzega i rozumie?

więcej

Jajko - spektakl wielkanocny

Na straganie, w dzień słoneczny, zamieszanie niesłychane: JAJKO, JAJKO- KURZE, GĘSIE, KACZE? Kto wysiedzi? Kto opieką je obdarzy? Znaleźć sposób jest niełatwo, ale próbować zawsze warto!

więcej

Zwierciadło

PREZENTÓW jest tak wiele, jak ludzi na świecie. Jest to prawda, która może przemienić się we wszystko o czym marzysz.

więcej

Hmm… potrzebujesz pomocy w wyborze
Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.
Zamów
Skontaktuj się z nami