Repertuar Teatr Objazdowy

Kontakt

Circus

Widowisko teatralne, które przeniesie Was do świata wyobraźni i rzeczy niemożliwych. Ale!

więcej

Dbamy o świat

Zajrzyjcie z nami w różne zakątki naszej planety. Wsłuchajmy się w głos naszej pięknej, życiodajnej Ziemi - co w niej piszczy, gdzie ją boli i dlaczego.

więcej

Dwie tancerki w kostiumach przedstawiają taniec polinezyjski

POLINEZJA - podróż na rajską wyspę

Zaczerpnęliśmy inspiracji z kultury wyspiarskiej i stworzyliśmy pełne słońca interaktywne przedstawienie taneczne, które przybliży nieco tamtejszą kulturę. Ruszajcie z nami w podróż na rajską wyspę!

więcej

Kosmiczni turyści

Poznajcie przygody dwóch przyjaciółek, które podejmują się ważnej misji! A to wszystko za sprawą pewnej awarii w laboratorium szalonej profesor, która kosmos zna jak własną kieszeń.

więcej

O! Choinko

A teraz stop! Zatrzymujemy się! Oderwijmy się choć na chwilę od upominkowego szaleństwa i zadajmy sobie pytanie: Czym jest magia Świąt Bożego Narodzenia, o której w tym czasie tak głośno? Czy każdy z nas ją dostrzega i rozumie?

więcej

Akrobatyczne Psoty

Widzieliście to? Tego jeszcze nie było! Elfy Świętego Mikołaja robią salta, akrobatyczne sztuczki i nieprawdopodobne wygibasy.

więcej

Zwierciadło

PREZENTÓW jest tak wiele, jak ludzi na świecie. Jest to prawda, która może przemienić się we wszystko o czym marzysz.

więcej

Tryk tryk na ratuszowej wieży

Skąd wzięło się trykanie w centrum miasta? Dlaczego codziennie, dokładnie o godzinie dwunastej w południe na wieży ratuszowej w Poznaniu, dwa małe koziołki trykają się rogami?

więcej

Bas, piano i soprano

O! Opera! O! Operetka! Czy to oznacza, że usłyszymy dużo “O”? Prawdopodobnie tak, diwy operowe upodobały sobie za punkt honoru doprowadzenie do perfekcji wyśpiewanego “O”.

więcej

Rosa i flamenco

Zapraszamy w podróż z Rosą i jej towarzyszami, którzy zmierzają do Cante de ALicante, na najważniejszy festiwal FLAMENCO w roku! Kogo spotkają? I czy uda im się odnaleźć tajemniczą postać, której szukają? Ruszajcie z nami!

więcej

AnderSEN

To nie gadane baśnie, przy których niejeden zaśnie, lecz dziarsko humorem podszyte, historie w pudełku ukryte. Inspiracją był dla nas życiorys i twórczość Hansa Andersena.

więcej

Detektywka Odkrywka - Nadęta Europa

Detektywka Odkrywka została wynajęta do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie zaginięcia najdoskonalszego instrumentu dętego na świecie. Wejdźcie z nią w świat instrumentów. Z pewnością o tym śledztwie będzie głośno!

więcej

Rzecz o dudowniczym i szewczyku

To wesołe, interaktywne spotkanie zostało zainspirowane postacią prawdziwego dudowniczego, czyli budowniczego dud.

więcej

Nie wolno czy nie szybko?

Podróż pociągiem to tylko z pozoru temat tej opowieści. Nie dajcie się jednak zwieść - przy okazji tej podróży opowiemy Wam jak ważne w muzyce i życiu jest tempo. Przecież każdy z nas jest inny i w swój niepowtarzalny sposób wyjątkowy.

więcej

Loopowanie - dźwięków zapętlanie

Pewien Wynalazca miał wielkie marzenie - grać na wszystkich instrumentach świata. Stwierdził, że nie wystarczy mu czasu na naukę, dlatego rozpoczął pracę nad swoim najnowszym wynalazkiem dźwiękowym. Co z tego wyniknie?

więcej

Jajko

Na straganie, w dzień słoneczny, zamieszanie niesłychane: JAJKO, JAJKO- KURZE, GĘSIE, KACZE? Kto wysiedzi? Kto opieką je obdarzy? Znaleźć sposób jest niełatwo, ale próbować zawsze warto!

więcej

Hmm… potrzebujesz pomocy w wyborze
Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.
Zamów
Skontaktuj się z nami