Spektakle dla firm (eventy całoroczne)

Zaproś Kulturkę do swojej firmy! Organizujemy zamknięte spektakle familijne dla małych przedsiębiorstw i dużych organizacji. Teatralna integracja to oryginalny benefit dla Twoich pracowników oraz ich rodzin.

Tworzymy przedstawienia okolicznościowe i cykliczne w formie show teatralno-akrobatycznego, spektaklu muzycznego lub warsztatów.

Zorganizujemy w Twojej firmie…

 • bożonarodzeniowe show z elementami akrobatycznymi;

 • wizytę świętego Mikołaja;

 • świąteczny spektakl muzyczny;

 • gwiazdkowy teatr lalek;

 • warsztaty plastyczne i akrobatyczne;

 • przedstawienie karnawałowe;

 • spektakl o tematyce edukacyjnej (zdrowotnej, ekologicznej, społecznej);

 • i wiele więcej (lubimy nieszablonowane pomysły)!

teatr muzyczny dla dzieciteatr muzyczny dla dzieci

Dlaczego warto zorganizować teatralny event firmowy?

Nasze eventy nauczą Twoich pracowników, jak żonglować słowami podczas trudnych rozmów z klientami. Jak balansować między życiem prywatnym i zawodowym, aby nie spaść z drabiny sukcesu. Jak nie wypaść z rytmu pracy, nawet gdy tempo nieustannie przyspiesza i jak nie potknąć się o cudze nogi w drodze do upragnionego awansu.

A teraz na poważnie.

Nasze eventy teatralne dostarczają wartościowej rozrywki, redukują stres i pozytywnie wpływają na relacje w grupie. Spektakle muzyczne pomagają rozładować napięcie i poprawiają samopoczucie. Warsztaty uczą pracy zespołowej, ćwiczą koncentrację, uważność i wytrwałość.

Pomagamy w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy

Prywatny pokaz teatralny uświetni rocznicę założenia firmy lub inne ważne wydarzenie. Zadbaj o employer branding, oferując swoim pracownikom uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach kulturalnych. Zostań mecenasem sztuki i wartościowej rozrywki!

Integrujemy pracowników i ich rodziny

Event firmowy to doskonała okazja, żeby cała firmowa „rodzina” mogła się lepiej poznać. Także ta, która na co dzień pracuje w innych działach lub na home office. Stawiamy na formy teatralne, które integrują publiczność. Kulturkowe spektakle współtworzą aktorzy i widzowie. Nasze przedstawienia skierowane są zarówno do młodszych, jak i starszych odbiorców. Łączymy pokolenia, udowadniając, że wartościowa rozrywka nie musi być nudna.

Rozwijamy pasje i odkrywamy talenty

Każdy z nas jest w pracy trochę aktorem, nawet jeśli nie występuje przed dużą publicznością. Prelekcje, prezentacje i konferencje wymagają umiejętności scenicznych. Spotkania z Kulturką to okazja, aby rozwijać kompetencje miękkie, a może nawet teatralne pasje?

Co oferujemy?

teatr muzyczny dla dzieciteatr muzyczny dla dzieci
 • Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy;

 • Autorskie scenografie przygotowywane przez utalentowanych plastyków;

 • Muzykę na żywo graną przez profesjonalnych muzyków;

 • Spektakle realizowane przez doświadczonych aktorów, wokalistów i akrobatów;

 • Ciekawe, autorskie scenariusze;

 • Przedstawienia dopasowane do charakteru wydarzenia oraz możliwości percepcyjnych widzów.

Nasze spektakle teatralne dla firm to mieszanka inteligentnego humoru (na poziomie dziecięcym i całkiem dorosłym) oraz liryczności. Tworzymy kameralne występy i powietrzne show z akrobacjami.

Masz własny pomysł na event firmowy w Poznaniu i okolicach? Opowiedz nam o nim! Napisz na: biuro@kulturka-poznan.pl

Eventy firmowe organizujemy przez cały rok, zarówno w plenerze, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Współpracujemy z wieloma firmami z Poznania i okolic. Nasz teatr jest w pełni mobilny! Dojeżdżamy do firm na zlokalizowanych na terenie całego województwa wielkopolskiego.

teatr muzyczny dla dzieciteatr muzyczny dla dzieci
Hmm… potrzebujesz pomocy w wyborze
Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.
Zamów
Skontaktuj się z nami