Show must go… snow. Czyli Kulturka na Święta.

Kontakt

Dużo humoru, zabawy, wzruszeń i oczywiście edukacji. W naszej świątecznej ofercie odnajdziecie pozycje, które uświetnią każdy świąteczny event lub wigilijne spotkanie.Proponujemy spektakle teatralne, widowiskowe show, spotkania kolędowe oraz warsztatowe.  Jeżeli masz ochotę i pomysł na temat eventu lub koncertu zadzwoń do nas, chętnie zorganizujemy to z Tobą.

O! Choinko

A teraz stop! Zatrzymujemy się! Oderwijmy się choć na chwilę od upominkowego szaleństwa i zadajmy sobie pytanie: Czym jest magia Świąt Bożego Narodzenia, o której w tym czasie tak głośno? Czy każdy z nas ją dostrzega i rozumie?

więcej

Przesilenie zimowe

Kto lubi zimę? Ręka do góry! To niegdyś najważniejszy czas w roku - czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Tanecznym krokiem(z przytupem!) poprowadzą nas tancerze Zespołu Pieśni i Tańca ŁANY Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

więcej

Święta w rodzinie Struniaków

Poznajcie rodzinę Struniaków. Dobrze słyszeliście: Stru-nia-ków! Muzyczną rodzinę instrumentów strunowych. Co planują tej zimy? W sposób wyjątkowy obchodzić będą Święta, a kolędowanie to ich specjalność!

więcej

Akrobatyczne Psoty

Widzieliście to? Tego jeszcze nie było! Elfy Świętego Mikołaja robią salta, akrobatyczne sztuczki i nieprawdopodobne wygibasy.

więcej

Zwierciadło

widowisko akrobatyczno -teatralne.
PREZENTÓW jest tak wiele, jak ludzi na świecie. Jest to prawda, która może przemienić się we wszystko o czym marzysz.

więcej

Hmm… potrzebujesz pomocy w wyborze
Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.
Zamów
Skontaktuj się z nami